youtube 60 fps
5 sene önce
5 sene önce

YouTube’da Canlı Yayın Seçeneği

Oyun meraklılarının her zaman ilgisini çekecek bir noktada yer almasıyla beraber devamlı olarak da gündemde olarak ön plana çıkan canlı yayın uygulamaları YouTube platformunda da yer almaya başlayacak. 60 FPS video hizmeti sağlayacak şekilde kendini göstermesi beklenen bu canlı yayın hizmeti şu anda beta sürümü ile kullanıcıların karşısına çıkarak; bu aşamada istenilenleri kullanıcılara sağlayacak bir etken olarak değerlendirilmektedir.

youtube-a-canli-yayin-icin-farkli-kamera-acilari-ozelligi-geldi-705x290

Önceden Twitch’in alınması için girişimlerde bulunan YouTube; bu platformu Amazon’a kaptırınca; kendi canlı yayın uygulamasını hayata geçirmek için birtakım unsurları gündemine almaya başladı. Bunun sonucunda ortaya çıkan gelişmeler akabinde de ilerleyen günlerde sürekli olarak kendini gösteren bir portal oluşturuldu.

Sadece 60 FPS unsuru ile kullanıcıların karşısına çıkmayacak olan YouTube’un canlı yayın uygulaması; düşük özelliklere sahip web tarayıcılarının da canlı video izleme seçeneklerinden fayda sağlaması amacıyla otomatik olarak 30 FPS seçeneğini kullanıcılara sunarak; daha kapsamlı bir seçeneği gündemine taşımayı başarmıştır.

indir

Şimdilik sadece HTML5 formatında internet platformunda yer edinmeyi başaran bu seçenek, test aşamasında olmasına rağmen kullanıcıların ilgisini çeken ve sürekli olarak yönelinen  bir platform havasına bürünmeye başladı bile. Bu kapsamda küçük çapta bir çok hatanın gözlemlenebildiği bu platformda; henüz test aşamasında yer aldığı için anlayış gösterilerek; bu noktada istenilen başarılı sonucunda zaman içerisinde gerçekleştirilmesi sağlanacak gibi görünüyor.

youtube 60 fps

Paylaşın

En Çok Okunanlar
  En İyi Forum Scriptleri, vBulletin
  62.063

  En İyi Forum Yazılımları

  android-tarayici-yonlendirme-sorunu
  15.375

  Android Tarayıcı Yönlendirme Hatası ve Çözümü

  2015_universite_kayitlari
  13.781

  Üniversiteye Kayıt Süreci ve Yapılması Gerekenler

  2016_lys_ygs_hazırlanacaklara_oneriler_taktikler
  10.732

  2016 YGS ve LYS Maratonuna Hazırlanacak Kişilere Taktikler

  Web Siteniz için Android Uygulaması Nasıl Yapılır
  8.256

  Web Siteniz için Android Uygulaması Nasıl Yapılır?

  Galatasaray_Universitesi
  7.370

  Galatasaray Üniversitesi Hakkında Bilgiler