Messenger’da Yeni Özellik

Sosyal Medya
messenger-

Facebook’un anlık mesajlaşma sistemi Messenger; kısa bir süre içinde bağımsız haline gelen bir portal halini almıştı. Bu aşamada da beklentileri karşılamak için görüntülü ve sesli arama özelliğini devreye sokarak; istediği kullanıcı kitlesini elde etmeyi başarmış ve istenilen düzeyde kendini göstermeye devam etmiştir.

messenger

Messenger platformuna her geçen gün yeni bir özellik kullanıma sunulmaya da devam ediyor. Son olarak bu kapsamda yabancı kişilerle irtibat halinde olunabilecek şekilde kendini gösterecek bir uygulamayı gözler önüne seriyor. Kolaylıkla yabancı kişilerle irtibat halinde olmanızı sağlayacak olan bu uygulama aşamasında da istediğiniz kişiyle iletişim kurabiliyor ve kişisel bilgileri hakkında haberdar edilebilme imkanına erişmeyi sağlayabiliyorsunuz.

facebook messenger

Messenger’ın bu yeni özelliğinde; sosyal medya sitesi olan Facebook’ta arkadaşınız olmayan kişilerle irtibata geçebilme şansını elinizde bulundurabiliyorsunuz. Bu kapsamda da beklentilerin karşılanmasına yönelik bir çalışmaya tanıklık edebiliyorsunuz. Bu noktada önemli bir yerde bulunan Messenger, Amerika ve Hindistan’da yer alarak; daha global bir hale gelişecek ve zaman içerisinde de istenilen düzeyde hizmet sağlayan bir uygulama olarak daha geniş kapsamlı bir biçimde adını duyurmaya devam etmesi düşünülecek.

messenger-

Profilinizin online olduğu durumlarda devreye girmesi beklenen bu uygulama kapsamında kişisel bilgilerin de kendini göstermesi ön plana çıkarak; diğer kullanıcıların hakkınızda bilgi sahibi olması sağlanarak; farklı bir performans sergilemesi ön planda kalmaya devam edecek.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.