Adblocker Uygulaması Artık Android’de

Mobil
adblocker

Yaygın bir biçimde kullanılarak; Google Chrome ya da Mozilla Firefox gibi web tarayıcılarının eklentileri konumunda bulunan Adblock; mobil platforma da yavaş yavaş giriş yapmaya başlıyor. Bu aşamada da Android işletim sistemi dahilinde çalışmaya başlayacağına dair ipuçları da kendini göstermeye başlıyor. Bu aşamada kullanıcıların bir çok anlamda rahatlamasını da sağlayacak bir gelişme olan Adblocker temmuz veya ağustos ayında kullanılmaya başlanılacağı da işaret ediliyor.

maxresdefault

Adblocker uygulaması ile reklamları takip etmek zorunda kalmadan, internet platformunda rahatlıkla gezinebilme şansını elinizde bulundurabileceksiniz. Böylelikle istenilen sonuçlara ulaşırken; daha fazla veri kaybetmeme ihtimaliniz de ortaya çıkacak.

adblocker

Şimdilik sadece Android işletim sistemi destekli olarak kendini gösteren bu uygulama; test sürümünü kullanıcıya ulaştırmış bir biçimde adından söz ettirmeye devam ediyor. Google Play Store’da yer almayan bu yeni uygulama sadece Google Plus topluluğundan edinebileceğiniz bir yazılım olarak değerlendiriliyor. Bu aşamada da tam performans sergilemese de akıllı mobil cihaz kullanıcısının ilgisini çeken bir ayrıntı olarak kabul ediliyor.

adblock_plus_large_verge_medium_landscape

Android işletim sistemlerinde yer alacak olan bu uygulama; sürekli güncellemeye tabii olarak; Mozilla Firefox tarayıcısı ile aynı anda aynı özelliklere sahip olarak kendini gösterecek.  Böylelikle bu aşamada da tam anlamıyla performans sergilemeye devam etmekle beraber; istenilen noktada beklentilerin karşılanmasında önemli bir ayrıntı olarak dikkatleri üzerine çekerek olumlu işler gerçekleştirecek.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.