Windows 10 Son İşletim Sistemi Olacak

Teknoloji
windows-10-start-menu-customised-live-tiles

Microsoft; yeni çıkaracağı işletim sistemi olan Windows 10 hakkında birtakım ipuçları verdi. Bu aşamada bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek olan bu işletim sisteminin son sürüm olacağına dair açıklamalar; Ignite etkinliğinde ima edilmesi üzerine kullanıcılarda şok etkisi yarattı. Piyasaya çıkaracağı Windows 10 işletim sistemini sürekli güncelleyerek; bu aşamada yer almasını sağlayarak bu faktörlerde piyasada yer almaya devam edeceği de gelen haberler arasındaki yerini aldı.

windows-10

Teknoloji çevreleri tarafından ilgi çeken bu tür bir durumun Microsoft tarafından doğrulanması da bu aşamada en son ana Microsoft işletim sistemi sürümü olarak kendini gösterecek.   Bu sayede yeni stratejileri gündeme getirerek; farklı bir şekilde çalışmalarını sergiliyor. Bu kapsamda da istenilen sonuçların gündeme gelmesini sağlayarak, kullanıcılara Windows 10 sürümleri ile hitap etmeyi planlıyor.

img_0456_story

Microsoft, Windows 10 işletim sistemini piyasaya sürdükten sonra belirli aralarında güncelleme döngüsünü yayınlayarak; bu aşamada bu sistemin sürekli kendini yenilemesini sağlayacak. Böylelikle güvenlik anlamında da kendini gösterecek olan Microsoft; aynı zamanda da farklı özellikleri bünyesinde barındıracak bir biçimde yer alabilecek.

windows-10(1)

Bu kapsamda önemli bir ayrıntı olacak şekilde kendini gösterecek olan Windows 10; bu anlamda gerekenleri bünyesine sürekli farklı şekilde kendini gösterecek olan Windows 10; daha kapsamlı bir noktada yer alarak; istenilen düzeyde kendini göstermeye de başlayarak ilgi çekmeye devam edecek.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.