iPhone Şarjında Etkili Kılıflar

Mobil
080520151616337857774_2

Yakın zamanda kendini gösteren ve kullanıcılar tarafından her zaman ilgi odağı olma yolunda adımlar atan akıllı telefonların yaygın bir sorunu kendini göstermeye devam ediyor. Bu aşamada yeterli sonuçların gündeme yavaş yavaş gelerek; bu aşamada kendini gösteren sonuçların da ortaya çıkması sağlanıyor. Bu sayede telefonlar; kullanıcıların beklentilerine daha iyi yanıtlar verebilecek düzeyde kendini gösterebiliyor.

080520151616337857774_2

Bu anlamda ortaya çıkan son unsur Amerikalı firma Nikola Labs tarafından meydana getirilen kılıf seçenekleri, telefonların şarj sıkıntısına çare olacak nitelikleri bünyesinde barındırıyor. Böylelikle akıllı telefon şarjlarının daha uzun süre dayanmasında da etkili bir yöntem olarak görülebiliyor. Bu aşamada da kendini gösterecek olan kılıf seçeneklerini rotaya atarak; garip bir şekilde etkili olmasını sağlıyor.

Telefon_2320350

iPhone modellerini kapsayacak şekilde tasarlanan bu kılıf seçenekler, radyo dalgalarından beslenerek; bu unsurları enerjiye çevirip bataryaya aktarım işlemini gerçekleştiriyor. Henüz yeni bir tasarım olan bu üründen yeni olması dolayısıyla etkili bir performans beklenemez. Bu doğrultuda da pillerin tamamen dolmadığı kabul edilmekte ve ilerleyen aşamalarda da daha etkili sonuçlar sağlayacak kılıflar kullanıcıların karşısında yer alacaktır.

537274-1022

Deneme sürümü ile karşımızda olup; tamamen prototip halinde yer alan bu şarj dolduran kılıf modelleri, akıllı telefon kullanıcılarının yoğun ilgisi ile karşı karşıya gelmenin dışında zaman içerisinde diğer telefon modellerini de kapsayacak gibi görünüyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.