WhatsApp’ta Reklam Servisi Geliyor

Mobil
whatsapp-tfj

En yaygın biçimde kullanımda olan mesaj uygulaması WhatsApp, yeni bir döneme giriyor. Bu kapsamda da kullanıcıların tepkisini çekecek olsa da gündeminde önemli bir noktada yer edinerek; mali kazancına daha da katkı sağlayacak bir biçimde yer edinmeyi başaracak gibi görünüyor. Yıllık aldığı servis ücretinin yanında bu tür bir işlemi faaliyete sürme düşüncesi, kullanıcıların memnuniyetini bozacak gibi görünüyor.

whatsapp-tfj

Henüz test aşamasında olmasına rağmen doğrulanan bir gelişme olan bir biçimde ön plana çıkan bu mesajlaşma uygulamasının yeni reklam güncellemesi; şu andan itibaren aktif bir konumda yer alacak ve bu aşamada şirketlerle anlaşma safhasında yeterli sonuçların gündemde yer alması konusunda da öne çıkan bir detay olarak kendini göstereceğe benziyor.

700x270359_what1_1

Facebook’un yakın zamanda satın aldığı WhatsApp; özellikleri bakımından görüntülü ve sesli arama özellikleri ile daha üst noktalara ulaşırken; bunun yanında da görüldü anlamına gelen mavi tik işlemi ile kendini göstermeye başlamış ve yenilenen özellikleri de oldukça fazla ilgi çeken bir nitelikte yer almaya başlayarak; kullanıcıların beğenisi ile karşılaşmıştı. Bu noktada da yeterli sonuçların gündeme gelmesiyle beraber; beklentilerin ön planda kalmasıyla beraber; şirketlerin WhatsApp mesajları ile beraber bu noktada da istenilenlerin karşılanması konusunda ön plana çıkacak şekilde ön planda kalarak; istenilmeyecek seviyede adından söz ettirecek bir konumda kendini gösterecek bir konumda yer alabilecek.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.