Sony, Quad HD Ekranını Resmi Olarak Açıkladı

Teknoloji
Sony-Xperia-

Dev teknoloji lideri Sony, beklenmedik açıklama yaparak kullanıcılarının kafalarını fazlasıyla karıştırdı. Yeni modellerde hızlı bir çıkış yapan Sony, Quad HD ekranına yönelik açıklamaları ile bombayı patlattı. Yeni nesil akıllı modelleri Xperia, serisi Akıllı telefon modelleri hızlı çıkışlar yakalayan ve kullanıcılarına yeni nesil akıllı telefon modellerinde bünyesinde bulunan özellikler sayesinde fazlasıyla hitap etmesi ve başarısı ile dikkat çekiyor.

Sony-Xperia-

Telefon piyasasında adından fazlasıyla söz ettiren özelliklere sahip olmasının yanı sıra Quad HD ekran açıklamaları ile şirket tüm kullanıcılarını şaşkınlığa uğrattı. Yeni nesil akıllı sistem modelleri ile çıkışının yanı sıra kullanıcıları için en çok eleştirisi gerçekleşen konu ise gelişen modellerde Sony, rakip modellere göre ekranının renksiz ve soluk olması fazlasıyla problem teşkil ediyordu.

xperia-

Kullanıcılar için büyük problem teşkil etmesini kadar sağlam ekranlı modellerin güvenilir bir model teşkil ettiği bilincinde olmasının yanı sıra kullanıcıların en çok problem ettikleri konu ile ilgili teknoloji devi Sony Mobile’ın Quad HD teknolojisine geçiş yaparak modeller üzerinde yenilikler gerçekleştirilmesi beklentiler arasında olmasına rağmen biraz daha zaman alacak.

sony xperia

Dev teknoloji lideri Sony Mobile, yöneticilerinin gerçekleştirdiği açıklamalar kapsamında Xperia Z3+ modeli ile ilgili olarak modeller üzerinde gerçekleşen gidişatın 5-5.5 inç ekran kapasitesine 2K çözünürlük yönünde olduğunu belirtmesinin yanı sıra şimdilik gerçekleşen modeller kapsamında 2K akıllı model telefonlarla ilgili olarak bir planlarının bulunmadığını belirtti.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.