2 sene önce
2 sene önce

Vizyona Girecek Yeni Filmler

Sinema dünyasında gelişen teknoloji ve izleyici kalitesi sayesinde birçok yapım izleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Bu anlamda sinemaya gelmesi beklenen filmlerin izleyiciler tarafından sürekli araştırılmaktadır. Yakın zamanda vizyona girecek yeni filmler yavaş yavaş izleyicilere duyurulmaya başlanmıştır.

Vizyona Girecek Yabancı Filmler

Avengers: Sonsuzluk Savaşı, Marvel yapım şirketi tarafından kurgulanmış filmde, yine Marvel tarafından yaratılmış olan karakterler bir filmde toplanarak yeni bir maceraya sürüklenmişlerdir. Filmde İron Man, Thor, Kaptan Amerika, Doktor Strange, Kara Dul, Hulk, Star Lord gibi ana karakterler birlikte yol almaktadır. Önceki filmde İron Man ve Kaptan Amerika arasında bir ayrılık yaşanmış ve bu ayrılık tüm kahramanların ayrı yerlere savrulmasına neden olmuştu. Yeni bir dünya olayından sonra bu karakterler aynı yolda yürümeye yeniden başlayacaklardır. Merakla beklenen devam film gösterim tarihi, 27 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir.

Pasifik Savaşı: İsyan, 2013 yılından çekilen ilk Pasifik Savaşı filminin devamı şeklinde olan filmde, babası kahraman olan Jake, pilot okulundan eğitim alan başarılı bir öğrencidir. Babasının uzaylılar tarafından öldürülmesiyle yıkılan Jake okulu bırakır ve suç dünyasına hızlı bir giriş yapar. Fakat kaybettiği kız kardeşini bulunca, kendisini farklı bir dünyada savaşırken bulur. Filmin gösterim tarihi, 23 Mart 2018’dir.

Vizyona Girecek Olan Yerli Filmler

Çocuklar Sana Emanet, başarılı yönetmenlerden Çağan Irmak imzalı filmin başrollerinde Engin Akyürek, Şerif Sezer ve Hilal Altınbilek yer almaktadır. Bir kazada eşine kaybeden Kerem, olaydan sonra kazaya kendisini sebep olarak görür ve paranormal durumlar yaşamaya başlar. Artık bunlara dayanamayan Kerem’in yolu bir köyde bulunan şifacı kadına düşer. Filmin devamında Kerem’e yardım etmeye çalışan şifacı kadının yaşadıkları anlatılmaktadır. 23 Mart 2018 tarihinde izleyicisiyle bulaşacak olan film gerilim ve dram kategorisinde yer almaktadır.

Paylaşın

En Çok Okunanlar
  En İyi Forum Scriptleri, vBulletin
  52.884

  En İyi Forum Yazılımları

  android-tarayici-yonlendirme-sorunu
  15.289

  Android Tarayıcı Yönlendirme Hatası ve Çözümü

  2016_lys_ygs_hazırlanacaklara_oneriler_taktikler
  10.703

  2016 YGS ve LYS Maratonuna Hazırlanacak Kişilere Taktikler

  Web Siteniz için Android Uygulaması Nasıl Yapılır
  8.126

  Web Siteniz için Android Uygulaması Nasıl Yapılır?

  2015_universite_kayitlari
  7.774

  Üniversiteye Kayıt Süreci ve Yapılması Gerekenler

  Galatasaray_Universitesi
  7.240

  Galatasaray Üniversitesi Hakkında Bilgiler