Tinder Eşleşme Arttırma için Ne Yapılabilir?

Sosyal Medya
tinder eşleşme arttırma

Son zamanların en popüler ve adından söz ettiren uygulaması olmayı başaran Tinder uygulamasını kullanıyor musunuz? Eğer Tinder’da beklediğini ilgiyi ve eşleşme sayısına ulaşamıyorsanız profilinizde yapacağınız bazı ufak rötuşlar sizin için yeterli olacaktır. Tinder eşleşme arttırma için vereceğimiz bilgileri dikkatle okursanız verim alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tinder kullanıcıları profillerini genellikle bir fotoğraf galerisi edasıyla kullanmayı tercih ediyor ve farklı bilgiler eklemeyi denemiyor. Bir kullanıcının sizinle eşleşebilmesi için fotoğraflarınız dışında bilgilere de ihtiyacı var. Tinder oldukça fazla kullanıcısı bulunan bir platform ve burada ön plana çıkmak istiyorsanız diğer kullanıcılardan biraz daha farklı olmayı başarmalısınız. Bunu başarmak için öncelikle profilinizde yapacağınız ufak düzenlemeler ile başlayabilirsiniz.

Tinder Profilinde Gereksiz Bilgileri Temizleme

Başlangıç olarak profilinize eklemiş olduğunuz gereksiz içerik ve bilgileri temizlemeye ne dersiniz. Tinder hesabınızı Facebook ile bağladıysanız, Facebook hesabınızda yer alan birçok gereksiz içeriğinde Tinder’a aktarıldığını fark edeceksiniz. Favori film vb. gereksiz bilgilerinizi Biyografi alanına eklemek yerine kendinizden bahsetmek daha yararlı olacaktır.

  • Tinder’da Klişelere Yer Yok

Tinder kullanıcıların ilk izlenimleri üzerinden yola çıkacakları bir platform olarak kurulduğu için klişe sözlere burada yer yok. Bir kullanıcı profilinize ilk bakışında hoş bir görüntü oluşturamadıysanız bu durum şansınızın sona erdiği anlamına gelmektedir. Bu nedenle profilinizde ilgi çekici bilgi, ifadeler ve fotoğraflara yer vermeniz oldukça önemli. Profilinizde herkesin bildiği ve ortalama 10 kullanıcıdan 8 veya 9’unda karşılaşma ihtimalinizin olduğu ifadeler bulunuyorsa bunları acilen temizlemelisiniz.

Daha fazla ilgi çekebilmek ve eşleşme sağlayabilmek adına klişe olmadan özgün ve yaratıcı olmayı başarmalısınız. Sadece fotoğraflarınızı güncelleyerek bunu başarmanız ise biraz imkansız gibi duruyor diyebilirim.

Tinder Eşleşme Arttırma

Profilinizde paylaşacağınız fotoğraflar ve açıklamalarla insanlara Tinder kullanmaktan çekindiğinizi ve utanç duyduğunuzu hissettirmemelisiniz. Bunun temel sebebi sizin “yanlış bir şey yaptığınızı düşünmeniz ve utanç duymanız” karşı taraf açısından kötü bir duygu oluşturacaktır ve sizi hemen geçmesine sebep olacaktır.

Elbette en önemli kurallardan birisi de kendinizi profilinizde olduğunuz gibi göstermek. Profilinizde tuttuğunuzun takımın bilgisini girmek çoğunlukla karşınızda ki insan için önemsiz olabilir fakat bu bilgi sizin için bir önem arz ediyor ve karşınızda ki kişinin de takımlara ilgi duyuyor olmasını istiyorsanız bunu girebilir ve doğru eşleşmeyi bekleyebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.