facebook
6 sene önce
6 sene önce

Facebook Her Geçen Gün Daha Kapsamlı

Facebook, sosyal medya siteleri arasında oldukça fazla ilgi çeken bir biçimde yer edinmeye devam ediyor. Bu aşamada önemli bir boyuta taşınarak; her geçen gün bünyesini yeni güncellemeler dahilinde kalkındırmaya devam ediyor. Böylelikle bu aşamada önemli bir yerde bulunan sosyal medya sitesi milyonlarca kişiyi etkisi altına alacak bir noktaya parmak basmayı sürdürüyor.

Facebook, akıllı telefon uygulamalarına da önem göstererek; görüntülü arama özelliğine kadar ilerlemiş ve sadece sosyal medya sitesi olarak değil de internetin genelinde hizmet sağlamayı başaran iletişim ögelerini farklı bir noktaya taşıyarak; kullanıcıların internetten daha aktif bir biçimde yararlanmasını sağlayarak; bu noktada kendini görev almış gibi hissetmektedir.

Son olarak ortaya konulan Facebook Messenger uygulaması; az önce bahsettiğimiz unsurların en büyük kanıtı niteliğinde yerini alıyor. Bu noktada tamamen bağımsız olarak kendini gösteren bir servis olan Facebook Messenger, bu kulvarda hizmet sağlayan etkenlerden bir tanesi olarak gündemde kalmaktadır. Özellikle görüntülü konuşma seçeneği ile birleştikten sonraki dönemde daha uygun koşullar yaratarak, istenilen sonuçları kullanıcılara sağlayacak bir anlam yaratmaktadır.

Facebook2un internet platformu üzerinde gelişim sağlamasından dolayı her geçen gün kullanıcı sayılarında artış gözlemlenebilecek ve bu lansmanda hizmet seçenekleri de aynı oranda artış sağlayacak bir noktada yer almayı başaracaktır. Bu sayede önemli bir noktada yer alan Facebook, daha aktif bir kullanıma da maruz kalacak.

Paylaşın

En Çok Okunanlar
  En İyi Forum Scriptleri, vBulletin
  199.045

  En İyi Forum Yazılımları

  2015_universite_kayitlari
  23.841

  Üniversiteye Kayıt Süreci ve Yapılması Gerekenler

  android-tarayici-yonlendirme-sorunu
  16.294

  Android Tarayıcı Yönlendirme Hatası ve Çözümü

  image
  15.645

  Akıllı Saatlere Format Atma

  2016_lys_ygs_hazırlanacaklara_oneriler_taktikler
  11.059

  2016 YGS ve LYS Maratonuna Hazırlanacak Kişilere Taktikler

  Web Siteniz için Android Uygulaması Nasıl Yapılır
  10.144

  Web Siteniz için Android Uygulaması Nasıl Yapılır?