Uyarı Tonu Tercihinde Son 10 Gün

Mobil
cepte uyarı tonu

Şu ana kadar yapılan mobil operatör değişikliği yaklaşık olarak 82 milyon kez gerçekleştirilmiş bir işlem olarak dikkat edilen unsurlardan bir tanesi konumunda bulunuyor. Bu denli rağbet edilen bir uygulama kapsamında ortaya çıkan uyarı tonları da yakın zamandan itibaren gündemde yer almaya başlayan unsurlardan bir tanesi olarak kendini gösteriyor.  Bu konu üzerinde duran bilgi teknolojileri Kurumu ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin; yapılan açıklamalar sonrasında 16 Mayıs’ta süresi dolacak olan başvurularda bir an önce harekete geçilmesi gerektiği anlamında uyarılar yaptı.

cepte uyarı tonu

Bu noktada istenilen seviyede gündeme gelerek; daha etkili sonuçların gündeme gelmesi sağlanacak ve bu aşamada yer alarak; bu anlamda önemli detaylar sağlayacak şekilde adından söz ettirecek biçimde yer edinmeyi başarabilmektedir. Bu tür sonuçların gündeme gelmesiyle beraber; daha kapsamlı bir noktada yer alacak olan uyarı tonu seçenekleri; tamamen kaldırılma veya farklı şekilde ayarlanması gibi durumlarla gündeme gelen bir ayrıntı olarak değerlendirilmeye alınan unsur olarak kabul görüyor.

uyarı tonu

Uyarı tonu seçimlerini yaparken ya da bu tonu tamamen kaldırma işlemini gerçekleştirirken atacağınız kısa mesajdan herhangi bir ücret talep edilmeyeceğini de belirten Feridun Bilgin; bu aşamada kendini gösteren seçeneklerin gündemde yer almasına yönelik girişimlerde sona doğru yaklaşılarak; bu anlamda önemli hizmetlerin verileceğine dair açıklamalar da gündemde yer almaya başladı.

ikaz tonu


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.