Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge İncelemesi

Mobil, Teknoloji
samsung-galalxy-s6-edge

Samsung’un yeni çıkan modelleri olan Samsung Galaxy S6 ve Samasung Galaxy S6 Edge’de ilk başta fark edilen tasarımı olmuştur. Bu telefonların tasarımında cam işçiliğinden ve metal sanatından etkilenildiği oldukça açıktır. Samsung Galaxy S6 ve Samasung Galaxy S6 Edge’de camın ve metalin birbirine ne kadar uygun olduğunu görmemek mümkün değildir. Samsung Galaxy S6 ve Samasung Galaxy S6 Edge tasarımlarının bir ilke imza attığı da ortadadır dünyadaki ilk çift kenar ekranlı olan bu modellerde hoş kıvrımlar ve parlak cam yüzeyiyle mükemmel bir görüntüyü önünüze sermektedirler. Bu modeller 5.1inc süper AMOLED Quad HD ekran ve 1440 x 2560 piksel çözünürlük gibi ekran özellikleri ile de dikkat toplamayı ve bekleyenlerini şaşırtmayı başarmıştır.

Android cihazlardaki en büyük problemlerden biri ise telefonun çok yavaş bir şekilde şarj olmasıdır. Ancak Samsung Galaxy S6 ve Samasung Galaxy S6 Edge modelleri bu sorunu aşmış ve telefonu çok hızlı bir şekilde şarj etmenin yollarını bulmuştur. 64 bitlik bir mimari desteği olan ve performansları oldukça yüksek olan bu iki modelde çoklu görev açısından herhangi bir sorun yaşamanızda mümkün değildir. Sanal şifreleme yolu ile artı güvenlik sağlayan bu modellerde telefon konusunda sıkıntı yaşamanız pek mümkün değildir. İlk çift kıvrımlı telefon olan bu modeller bekleyenlerini oldukça şaşırttı.

galaxy-s6-edge

 

 

 

 

 

 

 

samsung-galalxy-s6-vs-s6-edge

 

 

 

 

 

 

samsung-galalxy-s6-edge


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.