Müzik Platformu Deezer Türkiye’de

İnternet, Mobil, Teknoloji

Ülkemizin kullanıcı potansiyeline kayıtsız kalamayan yabancı uygulamalara bir yenisi daha eklendi: Müzik Platformu Deezer Türkiye’de.

Spotify, Apple Music ve YouTube Music gibi uygulamaların başı çektiği müzik dinleme alanına Deezer’ı ciddi bir rekabet bekliyor. Bu uygulamaların yanında yerli uygulamalar da mevcut. Bakalım Deezer Türkiye piyasasından beklediği dönüşü alabilecek mi?

Deezer Nedir?

56 milyonluk şarkı arşivi ile çevrimiçi ve çevrimdışı müzik dinleme imkanı sağlayan bir platformdur. Diğer müzik yayın platformunda olduğu gibi mobil cihazlardan PC’ye kadar birçok kullanım alanı mevcut.
Deezer’da 3 adet üyelik türü mevcut: Deezer Free, Deezer Premium ve Deezer Family. Fiyat olarak diğer yayıncılarla rekabet edebilecek düzeyseler. Fiyatlara buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Deezer Türk kullanıcıları memnun edecek bir haberle piyasaya giriş yapıyor. Deezer Premium’u buradan basitçe üye olarak 3 ay ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.