Mobil Oyun İnceleme: Clash Royale

Mobil
clash_royale_hile

Oyun dünyasına her gün yeni bir farklılık dahil oluyor. Bunca aplikasyon arasında kendine has duruşu ve tavrı ile dikkat çeken bir oyun olun Clash Royale, Supercell tarafından üretilen yeni bir oyun ve oldukça ilgi çekici detaylara sahip. Yeni Zelanda Apple Store üzerinden satışa sunulan oyun, ilk olarak Yeni Zelanda bölgesine hitap etmekteydi. Lakin artık talebin yoğunlaşması ve vergi yükünün de organize edilmesi ile Avrupa pazarına girmeye başladı. Supercell, savaş oyunları konusunda büyük çalışmalar yapıyor. Pek çok oyunu sevilirken, Clash Royale multiplayer özellikli bir oyun olduğu için daha çok dikkat çekiyor ve daha çok seviliyor. Clasch of Clans oyunu oynayanların aşina olabileceği karakterler mevcut olan Clash Royale oyununda, barbarlar, Acrher’ler ve Duvar yıkıcılar gibi tüm karakterler bulunuyor. Menüsü ise 5 farklı ekrandan oluşuyor.

Mobil oyun dünyasının gelişmeleri, dünya tarafından dikkatle izlenmeye devam ederken, artık pek çok oyunda bilgisayar oyun heyecanını yaşayabiliyoruz. Özellikle güzlü donanıma sahip olan mobil cihazlar tarafından çok daha keyifli hale gelen bu oyunları indirmek de çok kolay. Clash Royale oyunu, uygulama içi satın alma imkânı sunduğu için, ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Online arena oyunları ilginizi çekiyorsa bu oyun tam size göre, bunu söyleyebiliriz. Macera dolu maçların daha da ilgi çekici hallere gelmesi ve size daha etkili bir görünüm sergilemesi, mobil dünyanın ayrıntılı görsel efektleri ve hitabet dili ile çok daha mümkün hale gelmiş. Clash Royale oyunu, pek çok oyun sever için macera dolu anlar sunmaya devam ederken, puanlarınızı artırmaya şimdiden başlayabilirsiniz. Arenada izleyicilerin varlığını bile hissedebileceğiniz oyun olan Clash Royale, genel itibari ve hatları ile yorumcuların elinden pozitif puanlar alıyor.

Oyundan ekran görüntüleri:

clash_royale_1 clash_royale_2 clash_royale_3Comments

  1. Clash royale son zamanlarda iyi patlama yaptı. Buna oranla hileleri de piyasaya çıkmakta. Gönlüm istiyor ki oyunları hilesiz oynayalım ama kötü niyetli ve çıkar peşinde insanlar oyunların hemen ardından hilelerini piyasaya sürüyorlar ve bizim insanımız kolay yollara alıştıkları için hemen hile arayışına giriyorlar 🙂

  2. süper sürükleyici bir oyun. bu oyunun da hilesini çıkarırlar mı bilmiyoum. oğlumla yaptığımız turnuvalar oldukça zevkli geçiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.