Link Yönlendirme Sitelerinden Para Kazanmak

Webmaster
Link Yönlendirme Sitelerinden Para Kazanmak

Link Yönlendirme Sitelerinden Para Kazanmak adlı yazımızda, sizlere; özellikle son zamanlarda oldukça rağbet gören yönlendirme sitelerinden ve bunlardan nasıl para kazanabileceğinizden bahsedeceğiz. Oldukça basit bir yöntem olan bu kazanç sisteminde kendinize büyük ya da küçük bir ek gelir havuzu oluşturabilmeniz mümkün. Elbette bunun için bazı gereçler ve bazı gerekli donanımlar mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Eğer aşağıda açıklayacağımız bazı gereçlere siz de sahipseniz, bu yöntemleri kullanarak link yönlendirme sitesinden para kazanmanız gayet tabii mümkündür.

Link Yönlendirme Sitelerinden Para Kazanmak

Öncelikle hangi kriterlerde para kazanabileceğinizi açıklamamız gerekir. Boş bir donanım ile para kazanabilmenize imkan yok zira yalnızca tıklamalar para etmekte bu tür sitelerde. Bu sebepten, yoğun ziyaretçili bir site yahut sayfa şart.

Bir Facebook Sayfanız Varsa

Bir Facebook Sayfanız var ise, Link Yönlendirme Sitelerinden Para Kazanmak oldukça kolay hale gelebilir sizin için. Sayfanızın beğenileri fazla ise ve sektörel olarak link yönlendirmeye uygunsa bu sayfalar üzerinden link yönlendirmelerinizi paylaşabilir ve tıklanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece, bir ek gelir kapısını kendinize açmış olursunuz. Bu durum aynı zamanda facebook gruplarında da mümkün. Gerek sizin, gerek sizin olmayan facebook gruplarında yapabileceğiniz link yönlendirmeli paylaşımlarda kazanç sağlayabilirsiniz ancak burada dikkat etmeniz gereken şey paylaşım yaparken sınırlı olarak yapmak ve elbette yararlı paylaşımlarda bulunmak. Sadece linkinizi paylaşarak ve bu linkinizden boş bir sayfa oluşturarak herhangi bir yere varabilmeniz mümkün değil.

Bir İnternet Siteniz Varsa

Bir internet sitesi sahibiyseniz, örneğin download sitelerini link yönlendirme siteleri aracılığı ile verebilirsiniz. Bu durum hem sizin kazanç sağlayacağınızı ve tek kapınızın bu olduğunu ziyaretçilere gösterecek, hem de rahatça kazanabilmenizi sağlayacaktır. Ziyaretçiyi boş bir sayfaya yönlendirmemek yapılabilecek en doğru hareket olduğu gibi pek çok güruhun boş sayfa oluşturarak zamanla hem tıklamalarının düştüğünü hem de bir süre sonra bu link yönlendirme sitelerinden banlandıklarını biliyoruz.

Twitter Fenomeni iseniz

Bir twitter fenomeni iseniz de, yine link yönlendirme sitelerinden reklamlar alarak bu reklamlara tıklanmasını kolayca sağlayabilirsiniz. Günümüzde pek çok twitter fenomeni bunu yapmakta ve oldukça başarılı olan üyeler mevcut. Bu üyeler aynı zamanda oldukça kazançlı çıktıkları bu işi haftada birkaç kez yapıyorlar ve bir ek gelir havuzu oluşturuyorlar. Sizin de çok takipçili bir twitter hesabınız varsa, bunu deneyebilir, bir kazanç sistemi oluşturabilirsiniz.

En İyi Link Yönlendirme Siteleri

Ad.Fly

Ad.Fly yılların verdiği tecrübe ve birikim ile link yönlendirme sitelerinin en iyisi konumunda. Verdiği tık başı paranın da oldukça iyi olduğunu söylemek mümkün. Belli bir miktarı geçtiğinizde hesabınıza yatırılan para üç yahut beş gün içerisinde hesabınızda olmakla birlikte, oldukça güzel bir sistemi olan ad.fly’nin sayma oranlarında şu güne kadar herhangi bir sıkıntıya rastlanmadı. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ad.fly dışında pek çok uygulamanın zamanla kapandığını ve bir süre sonra iş yapmadığını görsek de, bu; ad.fly için geçerli değil ve link yönlendirme sitelerinin atası denebilir kendisine rahatlıkla. Tık başı oranı yenilere nazaran biraz daha az olsa da, güvenilir bir site olmasını ve kazançların zamanında yatmasını; kısacası sisteminizin elde patlamamasını istiyorsanız, ad.fly kullanabilirsiniz.

Link.TL

Link.TL bir Türk yapımı olmakla beraber uzun zamandır hizmet veren link yönelndirme sistemlerinden biri. Verdiği hizmeti alenen internet sitelerinden de yayınlayan ve gönderdiği paraları tek tek üye id’leri ile geçen sistem, güvenilir bir hizmet olduğunu buradan kanıtlamakta. 7/24 ulaşabileceğiniz Türk bir destek sisteminin olması, onu kullanılabilir yapan etmenlerden bir diğeri olsa gerek. Linklerinizi Link.TL aracılığı ile oluşturarak kendinize bir ek gelir havuzu oluşturabilmeniz ve bunu güvenli bir şekilde yapabilmeniz gayet mümkün. Ad.Fly alternatiflerinden biri olan Link.TL, hem öz yapım olması ile; hem de güvenilirliğini teşhir etmesi ile kullanılabilir link yönlendirme hizmetlerinden bir diğeri.

BC.VC

BC.VC, Ad.Fly’e benzeyen tasarım ve kısaltması ile göze çarpan bir diğer link yönlendirme sitesi. Tık başı kazancı Ad.Fly’dan biraz daha yukarıda olan bu sistem de ad.fly’den sonra oluşturulmuş ve güvenilir kalabilmiş link yönlendirme hizmetlerinden biri. Bu da bu kadar uzun süredir yayında olmasının en temel nedenlerinden biri. Sayımları kesinlikle iyi ve doğru bir şekilde yapan bc.vc’nin; Türk olmasa da Ad.Fly’e en büyük alternatif olduğunu belirtmemiz mümkün zira Türk sitelere nazaran yabancı uyruklu sitelerin hem dolar üzerinden, hem de daha fazla para verdiğini bilmekteyiz. Bu sebepten, Ad.Fly’e Türk olmayan bir alternatif arıyorsanız, BV.VC’yi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pek çok link yönlendirme sitesi ile pazar payı alınabilir ve bir kazanç sistemi oluşturulabilir. Bunu, yukarıdaki yollarla yapmayı deneyebilirsiniz. Neden tıklasınlar sorusu ise biraz da sizin yaratıcılığınıza kalmış durumda. Eğer, iyi bir stratejiniz varsa değil bin, yüz binler bile limnklerinize tıklayabilir ve sizler bu sistemden iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Unutmayın, bu bir temel iş değil; yalnızca ek gelir kapısıdır. Bu sebepten, fazla da umutlanmamanızı temenni ediyoruz…


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.