Instagram Müzik Ülkemizde de Kullanıma Sunuldu. Instagram Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

Sosyal Medya

Instagram Müzik Ülkemizde de Kullanıma Sunuldu. Instagram Müzik Nedir? Instagram Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

Günden güne gittikçe kullanımı artan sosyal medya platformu Instagram uygulama içi yeniliklerle kullanıcıları uygulama daha fazla vakit geçirmeye teşvik ediyor.

Daha önce birçok yabancı ülkede ve kullanıcıda karşılaşılan Instagram Müzik uygulaması artık ülkemizde de kullanılabiliyor. Kullanıcılar artık dinledikleri müzikleri Spotify vb. uygulamalar olmadan da direkt Instagram üzerinden takipçileri ile paylaşabilecekler.

Instagram Müzik Nasıl Kullanılır? Instagram Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

Öncelikle Instagram uygulamasını açın. Sonra hikaye ekleme bölümünü açın.

Hikaye ekleme bölümünde herhangi bir video veya fotoğraf seçtikten sonra üst bölümde bulunan çeşitli gülen surat ve GIF eklemeye yarayan bölüme tıklayın. Açılan ekranda Müzik ifadesini göreceksiniz.

Daha sonra Müzik idadesine tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki ekran gelecek. Bu ekranda dinlediğiniz müziği bulup hikayenize ekleme yapabilirsiniz.

Dinlediğiniz müziği seçtikten sonra ekranın alt bölümünde bulunan kısımdan aynı zamanda şarkının sözlerinin ve şarkının adının yer alabileceği görselleri seçebilirsiniz. Aynı zamanda alt bölümdeki zaman çizelgesinden şarkının hangi bölümü paylaşmak istiyorsanız o bölümü de seçebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.