2 sene önce
2 sene önce

Instagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum Sorunu, Nedenleri ve Çözümü

Kullanıcılar Instagram hesaplarına çeşitli nedenler giriş yapamama sorunu karşı karşıya kalabiliyor. Bu sorunun birden fazla sebebi olabilir. Çözmek içinse deneyeceğiniz birkaç yöntem mevcut; ancak, her zaman bu yollar işinize yaramayabiliyor.

Öncelikle hesaplarda karşılaşılan temek hata uyarısına bir bakalım: “Üzgünüzhesabın oluşturulurken bir sorun oluştuLütfen birazdan tekrar dene. “

Genellikle yukarıda belirtilen tarza bir sorun -tanımlanmayan ve Instagram’ın açıkça size söylemediği- uyarı olarak karşınıza çıkıyor.

Bu Sorunun Sebepleri Nelerdir?

Son dönemde Instagram birçok algoritma değişikliğine gidiyor ve kullanıcıların davranışlarını yakından takip ediyor. Özellikle fake veya kullanılmayan hesaplara karşı ciddi önlemler ve yaptırımlar uyguladığı biliniyor.

Eğer siz de “Üzgünüzhesabın oluşturulurken bir sorun oluştuLütfen birazdan tekrar dene. ” türevi bir hata alıyorsanız ve cep telefonunuzdaki uygulamadan hesabınıza giriş yapamıyorsanız veya yeni bir hesap açma işlemini gerçekleştiremiyorsanız, büyük ihtimalle Instagram telefonunuzdaki uygulmaya yasaklamış bulunuyordur demektir.

Büyük ihtimalle aynı telefonun tarayıcısından instagram.com üzerinden hesap açma ve hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz .

Üzgünüzhesabın oluşturulurken bir sorun oluştuLütfen birazdan tekrar dene. ” uyarısının çözüm yolları nelerdir?

İnternette bu konuda büyük ihtimal araştımalar yapmaya başlayacak ve hepsini deneyeceksiniz. Bunlar;

1.Telefonunuzdaki Instagram uygulamasını silip tekrardan yükleyin.

İlk olarak bunu deneyin. Fakat sorun yüksek olasılıkla çözülmeyecektir.

2.Hesabınıza tarayıcı üzerinden giriş yapıp hesabınızı geçici olarak dondurun ve sonra tekrar aktif hale getirin.

Biraz önce de dediğimiz gibi hesabınıza tarayıcı üzerinden giriş yapabiliyorsanız oradan girip sıradaki çözüm yolunu deneyebilirsiniz. Ancak bunun da pek işe yarayacağınız sanmıyoruz.

Peki bu sorunun kesin bir çözüm yolu yok mu?

Elbette var o da 3.yöntemimiz. Bu yöntem ilk olarak ağza alınmayan ama neredeyse bu hatanın tek çözüm yolu. O da telefonunuzu SIFIRLAMAK yani ayarlarına geri döndürmektir. Bu yöntemi deneyerek bu hatadan kurtulduğum tecrübeyle sabittir.

Son bahsettiğimi yöntemi denemeden önce telefonundaki bütün belge, fotoğraf, data vs. yedeklemeyi unutmayın. Tek dikkat etmeniz gereken nokta bu. Herhangi bir veri kaybında sitemiz mesul değildir.

Bu yazımızda “Üzgünüzhesabın oluşturulurken bir sorun oluştuLütfen birazdan tekrar dene. ” sorununun kesin çözüm yolunu sizlerle paylaştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Paylaşın

En Çok Okunanlar
  En İyi Forum Scriptleri, vBulletin
  224.051

  En İyi Forum Yazılımları

  2015_universite_kayitlari
  24.125

  Üniversiteye Kayıt Süreci ve Yapılması Gerekenler

  image
  16.422

  Akıllı Saatlere Format Atma

  android-tarayici-yonlendirme-sorunu
  16.356

  Android Tarayıcı Yönlendirme Hatası ve Çözümü

  2016_lys_ygs_hazırlanacaklara_oneriler_taktikler
  11.078

  2016 YGS ve LYS Maratonuna Hazırlanacak Kişilere Taktikler

  Web Siteniz için Android Uygulaması Nasıl Yapılır
  10.373

  Web Siteniz için Android Uygulaması Nasıl Yapılır?