GTA 5 PC İncelemesi

Teknoloji
gta_5_pc

GTA 5 PC karşımıza üç ana karakterin hikâyesi olarak çıksa da aslında bu oyun bir şehrin hikâyesidir. GTA 5 PC bekleyenlerini yanıltmadı. Mükemmel bir hikâyeye sahip olan ve oyunun içine kendinizi çeken bu hikâyede ana karakterler üç kişi olsa bile baktığımız zaman aslında kadronun çok geniş olduğunu görmekteyiz. Karakterlerden üç ana karakter birbiri ile o kadar zıt ve birbirlerinden o kadar farklılar ki onların nasıl birleşecekleri oyunun ilk dakikasından bu yana merak konusu oluyor. Diğer yandan oyunda birçok yeni yerin yeni karakterlerin olduğunu görüyoruz. Oyundaki yerlerin en ince ayrıntısına kadar her şeyinin düşünülmesi oyunun kalite açısından ne kadar ileride olduğunu göstermektedir.

Michael ve Franklin’in kendilerine ait olan bir geçmişi var ancak Trevor onlarla bu oyun sayesinde ilk defa yaşanacak. Hiç beklemediğiniz zamanlarda yolları birbiri ile kesişecek olan bu karakterlerin acaba neler yaşayacakları oldukça merak konusu. Oyunda olayların bu kadar geniş olması ve hayal gücünün bu kadar derin olması oyuna bağlanılan en iyi sebebi bize sunmaktadır. Oyun kalite ve görseller açısından oldukça başarılır ses kalitesi de oldukça yüksek olan bu oyunun çok büyük bir ses getireceğine inanılıyor. Diğer Yandan bu oyundaki hikâyelerin oldukça başarılı olduğunu ve yakında Türkçe dil destekli olarak satışa da sunulacağı açıklanmıştır. GTA 5 PC merakla beklenen oyunlar arasındadır.

GTA-V-PC-11 GTA-V-PC-15 GTA-V-PC-7 GTA-V-PC-4


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.