GSM Operatörlerinden Sahurda Bedava İnternet Kampanyası

Mobil
turkcell_avea_vodafone_logo

GSM operatörleri geçtiğimiz Ramazanlarda olduğu gibi bu Ramazan da kullanıcılarına bedava internet sunuyor. Yaz ayının da etkisiyle Ramazan’da sahura uyumayıp bekleyenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Durum böyle olunca operatörler bu duruma kayıtsız kalamayıp kullanıcılarına ücretsiz internet sunarak Ramazanlarını daha eğlenceli ve etkileşimli geçirmelerine olanak sağlıyor. Sadece Ramazan ayında geçerli olacak kampanyalarda aylık ve günlük paketler olarak ayrılıyor. Ramazan ayı için Avea günlük kullanım hakkı sunarken Turkcell ve Vodafone aylık paketler hazırlamış durumda.

Paketleri ayrıntılı olarak inceleyecek olursak:

  • Avea günlük 500 MB kullanım hakkı sağlıyor. Pakete abone olmak için SAHUR yazıp 5555‘e mesaj göndermeniz gerekiyor.
  • Turkcell aylık 2 GB kullanım hakkı sağlıyor. Pakete abone olmak için SAHUR yazıp 2222‘ye mesaj göndermeniz gerekiyor.
  • Vodafone ise aylık 2 GB kullanım hakkı sunuyor. Pakete abone olmak için KAZAN yazıp 4445‘e mesaj göndermeniz gerekiyor.

Ücretsiz interneti kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise paketlerin sadece 02:00-06:00 arasında geçerli olması. Paketler gündüz geçerli değildir. Buna dikkat ederseniz ücretlendirme konusunda sıkıntı yaşamazsınız.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.