Agar.IO Sitesi Nasıl Açılır?

Webmaster
Agar.IO Sitesi Nasıl Açılır?

Son zamanlarda herkesin aklında tek soru var aslında, Agar.IO Sitesi Nasıl Açılır? Ben bu oyunu nasıl kendi web siteme yükleyip, insanların oynamasını sağlayabilirim. Agar.IO, çıktığı günden bu yana kitleleri kendine bağlayan ve bir anda patlayan bir oyun aslında. Çıktığı günden bu yana “bağımlılık” diye tabir edebileceğimiz, had safhada bir oynama isteği yaratan oyun; bugünün popüleri olmaya devam ediyor. Nasıl oynandığına dair bilgiler için Son Zamanların Gözde Oyunu Agar.IO adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Son zamanlarda, bu oyunun farklı versiyonları da çıkmadı değil. Peki nasıl çıktı, orijinal Agar.IO dosyaları mı public (halka arz) edildi yoksa sisteme sızıp çalındı mı? Aslında, ikisi de değil. Yeni baştan yazıldı desek, yeridir. Geliştiriciler tarafından yeniden hazırlanan Agar.IO oyunu, günümüzde farklı versiyonları ve modları da mevcut olan, ve her siteye kurulabilen scriptler haline geldi. Bu modlar ve scriptler ise her geçen gün daha fazla alıcı bulup, daha fazla gelişiyor. İnsanlar, bu işten para kazanıyor ve elbette para kazandıkları oyunun geliştirilmesini istiyorlar, ya kendileri geliştiriyor ya da geliştiriciler bu oyunun farklı versiyonlarını satışa sunuyorlar ve satın alınıyor. Agar.IO Sitesi Nasıl Açılır? sorusunun cevabı aslında basit. Bir adet sunucu ve bir script yeterli her şey için. Ancak, gelişmiş bir oyun istiyorsanız, birazcık da tuzlu olmasını beklersiniz. Ancak, bu verdiğiniz paranın karşılığını alamayacağınız anlamına gelmiyor. Net bir şekilde çok fazla miktarda para kazanan insanlar var bu oyunun web sitesini kurup.

Agar-io-Skinler

Agar.IO Sitesi Nasıl Açılır?

Bir adet sunucu, bir adet de scriptin yeterli olduğunu söylemiştik. Bunu temelden başlayıp sıfırdan kuran ve tabiri caiz ise anahtar teslim yapan hosting şirketleri var. Ancak aynı zamanda, eğer tecrübeniz varsa siz de sunucunuzu satın alıp, kendi scriptinizi kendiniz kurabilirsiniz. Eğer, daha önce script kurma tecrübeniz yoksa -özellikle oyun scriptleri- bunu denememenizi öneriyoruz zira Agar.IO Sitesi açmak ve o scripti kurmak biraz meşakkatli bir eylem.

Agar.IO Oyun Scriptini / Dosyalarını Nereden Edinebilirim?

Pek çok yerde public edilmiş halde ancak iyi bir Agar.IO sistemi hazırlamak istiyorsanız bu dosyaları ince eleyip sık dokumak zorundasınız. Piyasada pek çok Agar.IO scripti olmasına rağmen çoğu ya eksik ya da hatalı oyun scriptleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu sebepten hatasız bir script bulmanızda fayda var. Eğer gerekiyorsa, bu scripti satın alabilmeniz de mümkün. Satış yerleri hakkında Google üzerinden de bilgi alabilirsiniz yahut söylediğimiz üzere hiç tecrübeniz yoksa bu durumu anahtar teslim hosting şirketleri ile görüşebilirsiniz, yukarıda belirttiğimiz üzere.

Agar.IO Sitesi Nasıl Açılır?

Agar.IO ve Adsense Uyumlu mu?

Geldik fasulyenin faydalarına…
Bir zamanlar öyleydi. Yaklaşık iki ay kadar önce adsense ile Agar.IO sitesi açan insanlar muhteşem paralar kaldırabiliyorlardı. Ancak, yaklaşık iki ay önce adsense, bu durumu “illegal” görerek tüm Agar.IO sitelerinde bulunan adsense hesaplarını süresiz olarak banladı. Bu durum, pek çok insana ve para kazanmak isteyen adaylara maalesef bir darbe niteliğinde görüldü. Velhasıl, evet, uyumluydu ama artık değil. Eğer bir Agar.IO sitesi açacaksanız, Adsense kullanamazsınız. Özellikle birçok web sitesini barındırdığınız adsense hesabınızı sakın ola bağlamayı dahi denemeyin, aksi durumda o sitelerinize de adsense açısından geçmiş olsun diyebilme ihtimalimiz yüksek.

Agar.IO Sitesi Açarak Para Kazanma

Mümkün. Her şey gibi bu da mümkün. Agar.IO sitesi açarak para kazanmayı adsense dışında da gerçekleştirebiliriz. Günümüzde adsense dışında pek çok reklam firması ve ajansı mevcut. Bunlardan güvenilir olanları bulup, herhangi biri ile çalışmaya başlayarak Agar.IO sitesi üzerinden para kazanabilirsiniz. Önemli olan, Adsense kadar iyi bir alternatif reklam ajansı bulabilmek. Bunu bulabildiğiniz vakit Adsense gibi sitenizden para kazanmanız mümkün. Bunun dışında, pop-up reklam dediğimiz reklam türünü veren ajanslarla da görüşürseniz, özellikle pop-up gelirlerinin yüksek olduğunu baz alırsak, bunlardan daha fazla para kazanmanız da hakeza, öyle. Ancak, unutmayın ki pop-up reklamlar çoğu zaman ziyaretçileri adblock kullanmaya ve siteye bir daha girmemeye zorlar. Sitenizin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız elbette pop-up kullanımını, biz önermiyoruz. Kullanıcılar, şu sıralar normal reklamlardan bile bıkmışken, pop-up biraz abartı değil, çok abartı geliyor zira.

Yukarıdaki soru ve cevaplar, bir Agar.IO sitesinin temel taşlarını oluşturabilecek cevaplar niteliğinde. Bu cevaplar ışığında sitenizi düzgün bir şekilde açar ve hatasız bir script bulabilirseniz eğer, siteniz uzun ömürlü olabilir ve siz de oynatırken, para kazanabilirsiniz. Kolay yoldan para kazanma yolları 101 dersi gibi oldu ancak, öyle. Agar.IO Sitesi açmak, aslında kolay yoldan para kazanmanın bir başka yolu. Tabii ki doğru hamleler ve doğru scriptlerle. Günümüzde farklı mod ve varyasyonlarla pek çok Agar.IO sitesi var ve bunların arasında tutunabilmek epey zor ancak bunu başarabilirseniz, siz de pastadan küçük yahut büyük -bu sizin özverinize bağlı- pay alabilirsiniz. Seo çalışmaları ve belli başlı birkaç backlink çalışması ile, sitenizi şaha kaldırmanız mümkün.

Unutmadan, rekabetin günden güne büyüdüğünü de söylemek gerek. Elinizi çabuk tutmanızda fayda var.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.