Xiaomi Mi Band 1S (Pulse) Akıllı Bileklik

Teknoloji
Xiaomi Mi Band 1S

Xiaomi Mi Band 1S Pulse akıllı bileklik her geçen gün yeni bir ürünün eklendiği dijital ürün pazarına eklenen, Çin malı ve kalitesine göre fiyatı oldukça iyi denebilecek bir ürün. Cihazın daha önce satışa çıkan akıllı bilekliklere göre bazı artı yok değil. Öncelikle söylemek gerekir ki,Xiaomi Mi Band 1S Pulse akıllı bilekliğin en güzel yönü Bluetooth, Android ve İOS telefonunuzu, otomatik olarak, bileğinize taktığınızda görüyor ve eşleşiyor olması. Peki, bu ürün neler yapabiliyor? Özellikleri nelerdir? Şimdi bunlara maddeler halinde kısaca değinelim.

xiaomi-mi-band-1s

  • Xiaomi Mi Band 1S Pulse akıllı bileklik sayesinde yaşamınızın her saniyesini kayıt altında tutabilirsiniz.
  • Günlük, haftalık ve aylık olarak yaktığınız kaloriyi, attığınız adımı ve kalp ritminizi ölçebilirsiniz.
  • Ürünün diğer marka akıllı bilekliklere göre avantajı, ekranı olmadığı için çok ama çok hafif olması. Ürün doğrudan akıllı telefonunuzu gördüğü için tüm işlemleri akıllı telefonunuzun ekranından yapabilirsiniz.

mi-band-1s

  • Cihaz suya dayanıklı, bu yüzden gün içinde elinizi yıkarken çıkarmanıza gerek yok. Ancak yine de duşa girdiğinizde, akıllı bilekliğiniz ile girecekseniz, duştan çıkınca iç kısmında kalan nabız okuyucu bölümü kurulamanızda yarar var

Xiaomi Mi Band 1S

 

  • Bu akıllı bilekliğin bir diğer özelliği ise, diğer bilekliklerden farklı olarak, uyuduğunuzu anlayabiliyor ve buna göre sizi takip edebiliyor olması.
  • Xiaomi Mi Band 1S Pulse akıllı bilekliğin son özelliği ise, oldukça kullanışlı bir cihaz olduğunu kanıtlar nitelikte. Cihaza akıllı telefonunuz üzerinden 3 tane bildirimle, titreşim yoluyla sizi uyarmasını isteyebiliyorsunuz. Örneğin, cihazı çalar saat gibi kullanarak, titreşimi de uyandırmaya yetecek kadar güçlü, uyandırma bildirimi verebilirsiniz. Üstelik eğer akıllı telefonunuzda da uyanmak için alarm kuruluysa, her iki cihazın arasına istediğiniz kadar zaman farkı koyarak işinizi garantiye alabilirsiniz.

Bitirirken son olarak en çok merak ettiğiniz noktaya da hemen değinelim. Xiaomi Mi Band 1S Pulse’un Türkiye’de de satışı başlamış olup, fiyatı ise 110 liradır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.