Instagram’a Erişim Sağlanıyor

Sosyal Medya
Instagram_

Sosyal medya platformları arasında ilgi çeken bir görünüme sahip olan Instagram’da bugün meydana gelen bir sıkıntı nedeniyle, farklı farklı tutum sergileyen sosyal medya kullanıcılarına rastlayabiliyoruz. Daha çok kişisel bilgisayarlar aracılığı ile Instagram platformundan yararlanan kişilerin sorun yaşadığı bu şikayet, tamamen bir ihmalkarlık sonucunda gündemde kalmasıyla biliniyor. Bu kapsamda da web tarayıcılarında olumsuz sonuçlara neden olacak şekilde kendini gösteriyor.

Web platformunda yer alan güncellemelerin unutulması sonrasında; Instagram sadece mobil platformu kullanan profil sahiplerine hitap etmeye başlayarak; bu aşamada istenmeyen sonuçların gündeme gelmesine neden oldu. Bu aşamada da kişilerin Instagram hakkındaki şikayetlerine şahitlik edecek bir pozisyonda yer aldık.

Chrome, Explorer ve Mozilla gibi yaygın kullanılan tarayıcılarda bu tür servis dışı kalma durumunun geçerliliğini uzun süre koruması da ilgi çekici bir detay olarak gösterilmektedir. Bu noktada yaklaşık iki saatlik bir süreç sonrasında yapılan aylık güncelleme dahilinde siteye erişim yeniden sağlanabilmiş; yalnız sosyal medyayı aktif bir biçimde kişisel bilgisayarlarından takip etmekte olan kesimin dikkatinden kaçmayarak; olumsuz bir tepki vermesine neden olmuştur.

Bu noktada istenilen düzeyde yer alarak; bu tür bir güvenlik sertifika sorunun gündeme gelmesinin çözülmesinden sonra; kişisel bilgisayarlardan da erişim sağlanabilmiş ve bu kapsamda kullanıcıların yeniden erişebilme imkanının olacağı bir noktada yer etmeyi başararak; gündemde kalmayı sürdürmüş gibi görünmektedir.

 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.