Instagram_
6 sene önce
6 sene önce

Instagram’a Erişim Sağlanıyor

Sosyal medya platformları arasında ilgi çeken bir görünüme sahip olan Instagram’da bugün meydana gelen bir sıkıntı nedeniyle, farklı farklı tutum sergileyen sosyal medya kullanıcılarına rastlayabiliyoruz. Daha çok kişisel bilgisayarlar aracılığı ile Instagram platformundan yararlanan kişilerin sorun yaşadığı bu şikayet, tamamen bir ihmalkarlık sonucunda gündemde kalmasıyla biliniyor. Bu kapsamda da web tarayıcılarında olumsuz sonuçlara neden olacak şekilde kendini gösteriyor.

Web platformunda yer alan güncellemelerin unutulması sonrasında; Instagram sadece mobil platformu kullanan profil sahiplerine hitap etmeye başlayarak; bu aşamada istenmeyen sonuçların gündeme gelmesine neden oldu. Bu aşamada da kişilerin Instagram hakkındaki şikayetlerine şahitlik edecek bir pozisyonda yer aldık.

Chrome, Explorer ve Mozilla gibi yaygın kullanılan tarayıcılarda bu tür servis dışı kalma durumunun geçerliliğini uzun süre koruması da ilgi çekici bir detay olarak gösterilmektedir. Bu noktada yaklaşık iki saatlik bir süreç sonrasında yapılan aylık güncelleme dahilinde siteye erişim yeniden sağlanabilmiş; yalnız sosyal medyayı aktif bir biçimde kişisel bilgisayarlarından takip etmekte olan kesimin dikkatinden kaçmayarak; olumsuz bir tepki vermesine neden olmuştur.

Bu noktada istenilen düzeyde yer alarak; bu tür bir güvenlik sertifika sorunun gündeme gelmesinin çözülmesinden sonra; kişisel bilgisayarlardan da erişim sağlanabilmiş ve bu kapsamda kullanıcıların yeniden erişebilme imkanının olacağı bir noktada yer etmeyi başararak; gündemde kalmayı sürdürmüş gibi görünmektedir.

 

Paylaşın

En Çok Okunanlar
  En İyi Forum Scriptleri, vBulletin
  199.045

  En İyi Forum Yazılımları

  2015_universite_kayitlari
  23.841

  Üniversiteye Kayıt Süreci ve Yapılması Gerekenler

  android-tarayici-yonlendirme-sorunu
  16.294

  Android Tarayıcı Yönlendirme Hatası ve Çözümü

  image
  15.646

  Akıllı Saatlere Format Atma

  2016_lys_ygs_hazırlanacaklara_oneriler_taktikler
  11.059

  2016 YGS ve LYS Maratonuna Hazırlanacak Kişilere Taktikler

  Web Siteniz için Android Uygulaması Nasıl Yapılır
  10.144

  Web Siteniz için Android Uygulaması Nasıl Yapılır?