Düğün Dernek 2 Sünnet ile Seri Devam Ediyor

Beyaz Perde
dugun_dernek_2_sunnet_haber

Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın başrollerinde oynadığı Düğün Dernek filminin devamı niteliğinde olacak olan yeni yapım yine gişe rekorları kıracak gibi görünüyor. Düğün Dernek 2 Sünnet adıyla vizyona girecek olan filmde kadro yine korunmuş hatta yeni isimler de katılmış.

Serinin devam filmi olarak görülen bu yapımda yönetmenlik ve senaristlik koltuğunda Selçuk Aydemir oturuyor. BKM’nin resmi Twitter hesabında yayınlanan fotoğraflara göre oyuncular çekimlere start verdi. Önümüzdeki kış sezonunda vizyona girmesi beklenen film yine milyonları sinemaya çekecek mi bilinmez ama ülkemizi yepyeni komedyenlerin katıldığı inkâr edilemez bir gerçek. Televizyonda programlarından tanıdığımız Zahide Yetiş de bu sinema projesinde konuk oyuncu olarak yer alacak. Böylesine geniş bir izleyici kitlesine sahip bir filmde yer almanın büyük bir heyecan olduğunu belirten Yetiş, rolü hakkında ise hiç açık vermedi.

Düğün Dernek 2 Sünnet Filmi Konusu

İlk filmde Sivas’ın bir köyünde yaşayan Murat Cemcir ve Ahmet Kural bir düğün maratonunu başarıyla geçmiş ve büyük olaylar atlatmışlardı. Bu filmde ise bu sefer bir sünnet düğünü ve yaşananlara yer verilecek.

Düğün Dernek 2 Sünnet Filmi Oyuncu Kadrosu:

Murat Cemcir
Ahmet Kural
Barış Yıldız
Rasim Öztekin
Devrim Yakut
İnan Ulaş Torun
Şinasi Yurtsever ve diğerleri…


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.