Avengers Ultron Çağı

Beyaz Perde
yenilmezler-2-ultron-cagi-avengers-age-of-ultron-turkce-dublaj-izle-609

Marvel’ın süper kahramanları beyaz perdede yer edinmeye devam ediyor. Güç birliği yaparak anti-kahramanlara karşı mücadele etmeye devam eden bu ekip; Ultron Çağı adlı serinin devam filmiyle vizyona girerek; kullanıcılarla buluşmaya başladı. Yalnız bu filmde savaşacakları yapay zekaya sahip Ultron olarak kendini gösterecek ve dişli bir düşman olarak değerlendirilebilecek.

Avengers-Age-of-Ultron-Pictures

Iron Man karakterine bürünen Tony Stark; bu gruba önderlik ederek; yapaya zekaya karşı mücadele vermeye başlamasını konu alan film; işlerin çığrından çıkması sonucunda devreye giren ekip ile yapay zekanın mücadelesini etkili bir biçimde izleyicilere lanse ediyor. Tüm dünyada yer alan bir savaşın galibi çıkmak için kendini göstermeye de başlayacaklardır.

avengers-age-of-ultron-genel-buyuk-790x444

Stan Lee’nin yapımcılığını üstlendiği filmde; Josh Whedon yönetmen koltuğundaki yerini alıyor. Bilim kurgu ve fantastik kategorisine yer alan Yenilmezler filminin devam serisinde baş rollerde ise Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Samuel L. Jackson ve Chris Evans göze çarpıyor. Aynı zamanda da Ultron’a da sesiyle hayat veren kişi ise James Spader olarak kendini gösteriyor.

554a2dcc6ce4361790038289

İlk filminde büyük bir gişe başarısı yakalayan Avengers; bu filminde de aynı beklentileri hedef haline almışa benziyor. Bolca aksiyon sahnesine yer verilen bu film de, kapalı gişe oynayarak; fantastik ve bilim kurgu severlerin ilgisini çekecek bir yapım olarak değerlendirilmekte ve bu kapsamda da film rağbet görmektedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.